Složení poroty:

Alena Skotáková


	

Tančila úplně od malička - nejdříve vyzkoušela všechny druhy tanců v ZUŠ, potom chodila na společenské tance, disco tance, ale nejvíce ji učaroval jazz dance a současný tanec. V taneční skupině U.CH.O. působila osm let. Dnes se věnuje nejvíce komerční formě tance "Port de Bras". Dříve také vyučovala v tanečním a dramatickém oddělení ZUŠ, choreograficky spolupracovala v amatérských divadlech a divadle 7 a půl. Studovala pohyb a tělo na PdF a FSpS MU, dnes působí na nejmladší fakultě Masarykovy univerzity (Fakulta sportovních studií) jako odborný asistent. Učí rytmickou gymnastiku a tanec, taneční terapii, ale také Aplikované pohybové aktivity (pohybové aktivity pro osoby se specifickými potřebami). U svých studentů se snaží o interpretaci pohybu s přesahem, kde vnímáme pohyb a tělo jinak něž jen jako nástroj k podání výkonu. Ve zbylém čase se v posledních deseti letech věnuje kromě svojí rodiny (dvěma dětem a muži:)) józe, která ji přirostla k srdci nejen proto, že, jak některé prameny uvádějí, vznikla z tance boha Šivy.

Martina Hubová (Trnková)

Tanci se věnuje od 8 let.Začínala s cloggingem, ve dnes již neexistující skupině Blackbarry. Po pár letech zakložila taneční skupinu Blac & White, kde jako tanečnice a choreografka působila přibližně 20 let. Nyní kvůli mateřským povinnostem již klub pozoruje jen jako fanoušek. S klubem projezdila spoustu soutěži, jsou několikanásobnými mistri republiky v cologgingu, country tancích, show dance a line dance.
Tancovala také ve skupině La Quadrila a podílela se na cloggingovych choreografiích Virginie Brno.
Vystudovala učitelství tělocviku a "přičichla" i k dalším druhům tanců jako je zumba, aerobic, latino dance či cardio dance.
Nyní jako lektor nebo choreograf nikde nepůsobí, ale dál si dává do těla na akcích, jako je aerobic mania a při plnění mateřských povinností :-).

Pavel Lhotský

Vedoucí taneční školy "Estudio Andaluz", umělecký vedoucí a choreograf tanečních souborů "La Quadrilla Brno" a "El Grupo Andaluz". Jeho doménou je tedy obor Western dance a Flamenco. Flamenco studoval v Seville u mistra Juana Polvillo. Westernovému tanci se věnuje přes dvacet let. Tanec vyučuje od roku 1999. Je stálým účastníkem porot tanečních soutěží a vede řadu seminářů pro taneční soubory i veřejnost.
 

Martina Svobodová

Majitelka TŠ, dříve aktivní soutěžní činnost v tancích latinskoamerických a standardních a porotce Českého svazu tanečního sportu, nyní lektorka kurzů pro děti i dospělé, moderátorka společenských akcí, člen Svazu učitelů tance ČR. Kvalifikace: pedagogická škola ve Znojmě - obor předškolní výchova, Konzervatoř pro učitele tance v Praze - obor společenský tanec. Studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci - na katedře kinantropologie obor Trenérství 1. třídy a obor Management sportu a trenérství. Další kvalifikace: Kineziolog a etikoterapeut.

Danuše Smolíková

Vedoucí odboru sociální péče, školství a kultury v Brně Kohoutovicích.

Porota